78 “Шахедів” та “Іскандер-М” летіли вночі на Україну: як і де працювала ППО

78 “Шахедів” та “Іскандер-М” летіли вночі на Україну: як і де працювала ППО Вікторія КульженкоОсновні тези

  • Вночі проти 5 вересня 2024 року Росія здійснила атаку на Україну, використовуючи одну балістичну ракету “Іскандер-М” та 78 ударних дронів типу “Шахед”.
  • Сили протиповітряної оборони України знищили 60 ударних дронів “Шахед”, два дрони повернулись до Росії, один – до Білорусі, а 15 – локаційно втрачені на території України.
  • Протидія атаці здійснювалась за допомогою авіації, зенітних ракетних військ, підрозділів РЕБ та мобільних вогневих груп Повітряних Сил та Сил оборони України.
  • Протиповітряна оборона працювала в Київській, Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Запорізькій та Херсонській областях.

Атака дронами-камікадзе / GettyImages

Росія продовжує атакувати Україну з повітря різними видами озброєння. Зокрема, на нашу державу летіли ракети та ударні дрони.

Повітряні сили відзвітували про збиті вночі проти 5 вересня цілі. Сили протиповітряної оборони знищили 60 “Шахедів”.

Де працювала ППО

Вночі проти 5 вересня 2024 року ворог атакував однією балістичною ракетою “Іскандер-М” із території тимчасово окупованого Криму та 78-ма ударними БпЛА типу “Шахед” з Курська, Єйська та Приморсько-Ахтарська.

До відбиття повітряного нападу противника залучались авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і мобільні вогневі групи Повітряних Сил і Сил оборони України,
– зазначили в Повітряних силах.

Також там повідомили, що в результаті протиповітряного бою збито 60 ударних БпЛА. Крім цього, два безпілотники повернулись у Росію, один – у Білорусь. 15 – локаційно втрачені на території України.

Протиповітряна оборона працювала у Київській, Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Запорізькій і Херсонській областях.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *