У Вороніжі ракетами атакували підприємство з виготовлення електроніки для “Іскандерів” та Х-101 Тетяна Бабич


Удар по Вороніжі / Колаж 24 Каналу
У понеділок, 22 червня, російський Вороніж зазнав ракетної атаки. Там зафіксовано успішне влучання по виробничому об’єкту електроніки для російських ракет ОТРК “Іскандер” та Х-101.
Атаку підтвердили у Генеральному штабі ЗСУ.
Що відомо про наліт на підприємство у Вороніжі?
По ворожому об’єкту було застосовано високоточні крилаті ракети, запущені з повітря.
Зверніть увагу! Це підприємство відіграє ключову роль у російському оборонно-промисловому комплексі, забезпечуючи створення електронних компонентів для ракетного озброєння.

Читайте найсвіжіші новини першими Підпишіться на 24 Канал у Telegram Додати
Його продукція, зокрема, використовується в оперативно-тактичних ракетних комплексах “Іскандер”.
У рамках кооперації завод поставляє електронну компонентну базу для різноманітних видів ракетної техніки та систем протиповітряної оборони країни-агресорки. Серед виробленого:
- елементи для блоків крилатих ракет Х-101;
- напівпровідникові матриці для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ “Заря-61М”, що входять до складу крилатих ракет 9М727 ОТРК “Іскандер-К”;
- електронні компоненти для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК “Панцир-С1”.
У Генштабі наголосили, що продукція воронезького заводу застосовується для виробництва озброєння, яким окупанти завдають ударів по українських містах.
Знищення виробничих потужностей об’єкта суттєво погіршить спроможність Росії створювати нові ракети,
– зазначено у повідомленні ГШ.
Варто зазначити, що не менш успішними були атаки Сил оборони по ворожих об’єктах у Криму. Зокрема, про наслідки нападу 21 червня повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді. Серед цілей були нафтобаза поблизу Керчі, радіолокаційні станції “Каста-2Е2” та “Небо-У”, а також кілька газокомпресорних станцій у різних районах півострова.
За словами президента Володимира Зеленського, основна частина ударів припала на райони по обидва боки Кримського мосту. Після нападів окупаційна влада була змушена запровадити низку обмежень.
Зокрема, 22 – 23 червня на півострові призупинено продаж пального, а також запроваджено додаткові обмеження для функціонування громадського транспорту та окремих закладів.
Источник: www.24tv.ua
