Половина азіатських жінок вважає діаманти не розкішшю, а інвестиціями

Близько половини жінок в Азії розглядають діаманти скоріше як варіанти для вкладення коштів, віддаючи належне інвестиційному потенціалу виробів з дорогоцінним камінням, свідчать дані дослідження Bain & Company.
Консалтингова фірма провела опитування 5,2 тис. жінок в ювелірних роздрібних та інтернет-магазинах. Згідно з його результатами, половина індійських респонденток і 45% китайських заявили, що розглядають діаманти як засіб для отримання прибутку. У США такі відповіді становили всього 15%.

Однак це не говорить про те, що китаянки активно торгують ювелірними виробами. На запитання “яке перше слово приходить вам на думку при згадці діамантів”, жінки в Китаї здебільшого відповідали “вічність”. Американські й індійські дами частіше говорили “дорогий”.

Діаманти досить недавно стали символом престижу в КНР, оскільки країна традиційно віддає перевагу нефриту і золоту, однак їх популярність швидко зростає. Дані дослідження показують, що 60% китайських жінок хоч раз за своє життя отримували каблучку з діамантом, хоча це набагато менше показника в 85% у американок.

Китай є другим за величиною в світі ринком з торгівлі ювелірними виробами з діамантами, місцеві жителі витратили на них у минулому році $ 9,2 млрд. Однак КНР сильно відстає від США, де цей показник склав $ 26,9 млрд. Індія посідає третє місце з оборотом $ 8,5 млрд у 2011 році.

Раніше повідомлялося, що під впливом кризи все більше німців воліють вкладати гроші в ювелірні вироби. Криза озолотила німецьких ювелірів.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *