Федоров: в Україні припинять роботу непідтверджені Starlink-термінали.

В Україні деактивують всі непідтверджені термінали Starlink, – Федоров Поліна БуяноваОсновні тези

  • Україна впровадить механізм для відключення всіх неверифікованих пристроїв Starlink у межах своєї території.
  • В недалекому майбутньому будуть оприлюднені вказівки для українських споживачів щодо реєстрації пристроїв для підтвердження.

В Україні будуть функціонувати лише авторизовані Starlink / Колаж 24 Каналу

В Україні буде застосована система, яка деактивує всі непідтверджені термінали Starlink на території держави. Деталізовані інструкції обіцяють оприлюднити вже в найближчий час.

Про це доповів міністр оборони України Михайло Федоров.

Яким чином відбуватиметься відключення?

Михайло Федоров зазначив, що Україна разом зі Starlink вже зробила перші кроки, які надали оперативний результат у протистоянні з російськими дронами.

Згідно з його словами, наступним етапом буде введення в дію системи, котра надасть можливість працювати на території України лише авторизованим пристроям.

Вже в найближчі дні ми розмістимо інструкції для українських користувачів стосовно реєстрації Starlink для верифікації. Непідтверджені термінали будуть відключені,
– написав міністр.

Федоров підкреслив, що процес реєстрації буде простим, швидким і комфортним для користувачів, а вичерпні інструкції оприлюднять вже незабаром.

Висловлюємо подяку Starlink та SpaceX за взаємодію та активну позицію в підтримці українців,
– резюмував міністр оборони.

З чого все починалось?

  • Російські військові активно використовують супутниковий зв’язок Starlink для управління безпілотниками, і Україна звернулась до компанії SpaceX для розв’язання цієї проблеми.

  • Згодом стало відомо, що SpaceX на запит Міністерства оборони України почала реалізовувати заходи для протидії використанню російськими військами терміналів Starlink.

  • Ілон Маск також зауважив, що вже є перші наслідки блокування Starlink.

Читають зараз:За 4 роки – безліч спроб: командир 429 бригади пояснив, як ворог проникає в населені пункти

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *