Учасником перемовин з емісаром Путіна був голова міністерства фінансів США.

Міністр фінансів США Скотт Бессент / © Associated Press
У дискусіях з представником президента Росії, підприємцем Кирилом Дмитрієвим, які відбулися 31 січня у Флориді, брав участь міністр фінансів США Скотт Бессент. Саме цей американський чиновник пояснював введення обмежень проти російських нафтових фірм розчаруванням президента Дональда Трампа ситуацією з перемовинами щодо завершення війни в Україні.
Про це інформує видання Bloomberg.
Раніше спеціальний представник президента США Стів Віткофф повідомляв, що в команді американської делегації, яка проводила переговори з емісаром Путіна, були зять Дональда Трампа, підприємець Джаред Кушнер, та Джош Грюнбаум, головний радник Білого дому.
Віткофф охарактеризував цю зустріч як «результативну та конструктивну».
«Ця зустріч дає нам надію на те, що Росія працює над досягненням миру в Україні», — зазначив спецпредставник Трампа.
Як інформувалося, цієї неділі, 1 лютого, в Абу-Дабі знову повинні відбутися перемовини української та російської делегацій, проте участь у цій зустрічі американської делегації поки залишається невизначеною.
Президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення в суботу повідомив, що сподівається, що українська сторона проведе більше дискусій зі США наступного тижня.
Нагадаємо, у жовтні минулого року міністр фінансів США Скот Бессент спростував твердження Кремля про те, що Росія «захистила» свою економіку від санкцій та назвав спецпредставника російського президента Кирила Дмитрієва, який перебував у Сполучених Штатах, «пропагандистом».
