“У думках одне – маю влучити”: український військовий збив російську крилату ракету з кулемета Маргарита ВолошинаОсновні тези
- Український військовий збив російську крилату ракету, яка рухалася у напрямку Київської області 12 червня, з кулемета.
- Військовий у цивільному житті працював медиком.
- Він відчував велику відповідальність, розуміючи, що життя багатьох людей залежить від нього.
Український військовий збив російську крилату ракету з кулемета / Колаж 24 Каналу
Вранці, 12 червня, військовий Повітряних сил ЗСУ збив російську крилату ракету, яка прямувала у напрямку Київської області. Цікавим є те, що зробити це вдалося за допомогою кулемета.
Як розповіли у Повітряних силах, у цивільному житті чоловік працював медиком. Однак наразі він несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи.
Як захиснику вдалося збити ракету
Захисник розповів, як уранці 12 червня його підрозділ отримав команду “готовність”, і він разом з побратимами негайно вирушив на позицію. Бійцям вдалося перехопити ракету, що прямувала на Київську область.
По рації повідомили, що наша ціль уже близько. Кілька секунд – і ми побачили ворожу ракету, що неслася у бік Василькова. Не вагаючись, узяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. В думках було лише одне – маю влучити! Пустивши чергу з кулемета, побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватись,
– пригадує боєць.
За його словами, емоції в той момент “переповнювали”. У те, що справді збив ракету з кулемета, він повірив лише тоді, коли на власні очі побачив уламки. Водночас захисник вважає, що нічого особливого не зробив.
“Збити ворожу ракету з кулемета – завдання надзвичайно складне. Але відповідальність і розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе”, – пояснив Сергій з позивним Доктор Мом.
Що відомо про цю атаку: коротко
- Нагадаємо, що основною ціллю російських атак у ніч на 12 червня стали Київ та область. Ворог завдав удару по регіону ракетами та безпілотниками, а відбиття атаки тривало майже дві години.
- В області було зафіксовано пошкодження кількох об’єктів унаслідок падіння уламків. На щастя, житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури не постраждали.
- Також були повідомлення про одного постраждалого внаслідок атаки – він отримав різану рану ноги. Йому надали всю необхідну медичну допомогу на місці, від подальшої госпіталізації він відмовився.
- Тоді українські захисники ефективно відбили чергову комбіновану атаку російських окупантів, які запустили ракети та безпілотники по території країни. У результаті захисники неба збили 5 ворожих ракет та понад 20 БпЛА.
Источник: www.24tv.ua