Трамп сказав, що Штати здобудуть Гренландію “мирно” або “силою”.

У випадку, якщо згоди не буде досягнуто, Вашингтон може вдатися до більш комплексних варіантів дій.

Гренландія

Гренландія / © BBC

Очільник США Дональд Трамп продовжив висловлювання стосовно домовленості щодо Гренландії, стверджуючи, якщо не вийде досягти цього «легким шляхом», то необхідно буде «здійснити це важким шляхом».

Про це Трамп повідомив під час зустрічі з очільниками нафтової та газової промисловості, інформує CNN.

«Я б хотів досягти згоди простим способом, але якщо ми не зможемо це зробити просто, ми зробимо це складним способом. До речі, я також є прихильником Данії. Маю сказати, що вони були дуже гостинні до мене. Я їх великий фанат», — висловився Трамп.

Відповідаючи на питання стосовно відомостей про можливі виплати гренландцям з боку США задля заохочення їх приєднатися до Сполучених Штатів, Трамп зауважив, що поки не готовий обговорювати цю тему.

«Я ще не говорю про кошти для Гренландії», — констатував він.

В той же час CNN нагадує, що високопоставлені дипломати Гренландії та Данії, що працюють у Вашингтоні, у четвер провели зустріч з представниками Білого дому. Це трапилося на фоні того, що Гренландія як публічно, так і в закритому форматі наполягає на позиції, що «вона не продається».

За інформацією видання, посол Данії Єспер Меллер Соренсен та голова представництва Гренландії у США Джейкоб Ісбосетсен зустрілися з радниками Дональда Трампа.

Раніше повідомлялося, що 

Ми раніше повідомляли, що 

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *