Виробник мікросхем AMD інвестує в Індію 400 млн дол. до 2028 року

КИЇВ. 28 липня. УНН. Американський виробник мікросхем Advanced Micro Devices (AMD) заявив у п’ятницю, що інвестує близько 400 мільйонів доларів в Індію протягом наступних п’яти років і збудує свій найбільший дизайн-центр у технологічному центрі Бангалора, пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Оголошення AMD було зроблено її головним технічним директором Марком Пейпермастером на щорічній конференції з напівпровідників, яка розпочалася у п’ятницю в рідному штаті прем’єр-міністра Нарендри Моді, Гуджараті. Серед інших доповідачів на флагманському заході – голова Foxconn Янг Лю та генеральний директор Micron Санджай Мехротра.

Незважаючи на пізній вступ, уряд Моді домагається інвестицій у сектор мікросхем, що зароджується в Індії, щоб зарекомендувати себе як центр виробництва чіпів.

AMD заявила, що до кінця цього року відкриє новий центр дизайну в Бангалорі та створить 3000 нових інженерних посад протягом п’яти років.

“Наші команди в Індії будуть продовжувати відігравати ключову роль у наданні високопродуктивних та адаптивних рішень, які підтримують клієнтів AMD у всьому світі”, – сказав Пейпермайстер.

Новий офіс площею 500 000 квадратних футів (46 451 кв. м) збільшить площу офісів AMD в Індії до 10 офісів. У країні вже працює понад 6500 працівників.

Доповнення

Від персональних комп’ютерів до центрів обробки даних чіпи AMD використовуються в різних пристроях. Фірма із Санта-Клари, штат Каліфорнія, також працює над чіпом штучного інтелекту, який конкуруватиме з лідером ринку Nvidia Corp.

На відміну від свого основного конкурента Intel AMD передає виробництво чіпів на аутсорсинг стороннім виробникам, таким як тайванська TSMC.

TSMC і південнокорейська Samsung входять до небагатьох елітних виробників мікросхем у світі, які освоїли передові технології виробництва мікросхем, за які зараз борються багато країн, щоб уникнути потрясінь у ланцюжку поставок, подібних до тих, з якими зіткнулися під час пандемії.

У 2021 році Індія оприлюднила програму стимулювання на суму 10 мільярдів доларів для сектора чіпів, але план провалився, оскільки жодній компанії досі не вдалося отримати дозвіл на створення заводу з виробництва.

Інші інвестиції в Індію включають багаторічний план американського виробника обладнання для мікросхем Applied Materials на суму 400 мільйонів доларів США в червні створення інженерного центру, а також інвестиції виробника мікросхем Micron обсягом 825 мільйонів доларів США в підрозділ з тестування та упаковки напівпровідників у Гуджараті.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *