Виконання Сергія Панасенка порадувало його партнера по команді, який ледве стримував сміх.
Перед матчем 9-го туру української Прем’єр-ліги між донецьким Шахтарем і рівненським Вересом півзахисник останнього Сергій Панасенко емоційно виконав гімн України. Відповідне відео опубліковано в неділю, 26 вересня, в YouTube.
На ролику чутно, як футболіст голосніше за інших співає гімн. Таке виконання Панасенка порадувало його партнера по команді Михайла Шестакова, який ледве стримував сміх.
Користувачам Мережі сподобався спів півзахисника. “Єдиний гравець України, який співає від душі. Молодець! Заспівав гімн у стилі збірної Італії”, “Від душі)) Браво”, написали вони.
Нагадаємо, матч відбувся напередодні в Києві на НСК Олімпійський. Він завершився перемогою донецької команди з рахунком 4:1.
У Європарламенті депутат зіграв гімн ЄС на губній гармошці
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Источник: www.ua.korrespondent.net