Сьогодні до одного з причалів Одеського морського вокзалу пришвартувався патрульний корабель прибережної зони Королівського флоту Великої Британії OPV Trent.
Про це повідомляє АрміяInform.
Під час його візиту в Україну планується проведення спільних з українськими військовими моряками тренувань на борту британського корабля, а також проведення спільного тренування в морі типу PASSEX.
Зазначається, що OPV Trent – це новий корабель, прийнятий до складу Королівського флоту в серпні 2020 року.
Події
Источник: www.day.kyiv.ua