Палкий тиждень у Росії: Сили безпілотних систем України відзвітували про удари Дарія ЧернишОсновні тези
- Українські дрони вдарили по чотирьох великих об’єктах у Росії за останній тиждень, включно з Лукойл Волгоградський НПЗ, нафтоперекачувальною станцією “Дружба”, Новошахтинським НПЗ та станцією нафтогону “Дружба” в Унечі.
- Атаки спричинили пожежі, тимчасове припинення роботи та значні пошкодження, подекуди займання тривали понад 60 годин.

СБС підбили підсумки ударів по Росії за тиждень / Фото Getty Images
Сили безпілотних систем України за останній тиждень завдали ударів по чотирьох великих об’єктах на території Росії. Командувач “Мадяр” повідомив про наслідки атак.
Про це пише 24 Канал з посиланням на командувача Сил безпілотних систем Роберта “Мадяра” Бровді.
Що уразили ЗСУ за останній тиждень в Росії?
За словами командувача СБС України, за останні сім діб українські дрони завдали ударів щонайменше по чотирьох великих об’єктах у Росії.
Лукойл Волгоградський НПЗ (колишній Сталінград). Він був атакований 14 серпня. Там повідомляли про тимчасову зупинку роботи.
Волгоградський нафтопереробний завод – провідний виробник пального у Південному федеральному окрузі Росії. Щороку він переробляє понад 15 мільйонів тонн нафти, що становить близько 5,6% загального обсягу переробки в країні.
Нафтоперекачувальна станція “Дружба” була атакована 18 серпня. Дрони завдали удару у Нікольському, Тамбовська область. Росіяни заявили про відновлення роботи за 48 годин, проте підтверджень немає.
Нафтопровід “Дружба” – один із найбільших магістральних нафтопроводів у світі, збудований у радянські часи для транспортування нафти з родовищ Росії (переважно Західний Сибір, Поволжя та Урал) до країн Центральної та Східної Європи.
Новошахтинський НПЗ у Ростовській області атакували 20 серпня. Пожежа там триває вже понад 60 годин і продовжує збільшувати площу станом на 23 серпня.
Цей завод є одним із найбільших постачальників нафтопродуктів на півдні Росії та бере участь у забезпеченні їхньої армії. Загальний об’єм резервуарів перевищує 210 тисяч кубічних метрів.
Вдарили ще по одній станції нафтогону “Дружба” в Унечі, Брянська область, СБС вдарили туди 21 серпня. За повідомленнями, об’єкт горів масштабно, а відновити його пообіцяли за п’ять діб.
“Унеча” забезпечує транспортування нафти одночасно для двох нафтопроводів. Щорічно має потужність прокачувати 60 мільйонів тонн сировини.
Нещодавні вибухи у Росії: що відомо?
Вибухи на російській землі не вщухають. Так, 23 серпня у Волгоградській області виникла пожежа поблизу залізничної станції Петров Вал після удару безпілотників. Станція є важливим транспортним вузлом із локомотивним депо, розташованим приблизно за 400 кілометрів від окупованої Луганщини.
Також у трьох населених пунктах Краснодарського краю пролунала серія вибухів. Ймовірно, ворожа ППО працювала по дронах.
Читають зараз:Пакт Молотова – Ріббентропа та змова тиранів: чому Росія приречена повторювати помилки минулого
Источник: www.24tv.ua
