Крім корисних копалин: в України та США відкрились нові перспективи співпраці Олександра СадоваОсновні тези
- У США розглядають можливість співпраці з Україною у виробництві та продажу українських безпілотників, сказав член Республіканської партії.
- Борис Пінкус зауважив, що Штати зацікавлені в українських дронах, які виготовляються з високою точністю, і можуть підтримувати їх виробництво.
- Україна – єдина країна, яка має армію морських дронів, які успішно атакують об’єкти ворога.


У США захоплені досягненнями України у виробництві дронів. Штати могли б підтримувати виготовлення українських БпЛА, а наша держава могла б також продавати їх.
Виробництво безпілотників могло б бути новим напрямком співпраці України та США. Таку думку 24 Каналу озвучив член Республіканської партії Борис Пінкус.
Новий напрямок співпраці
Борис Пінкус зазначив, що у США йдуть розмови про те, щоб, можливо, допомагати Україні виготовляти дрони. Українці виготовляють їх з високою точністю. А згодом розглядаються можливість купувати БпЛА у нашої держави та навіть допомагати ними іншим країнам, які цього потребують.
У США про це знають. Це новий напрямок, крім використання українських надр щодо добування та переробки рідкісноземельних матеріалів. Це вже зброя, розроблена самими українцями,
– підкреслив він.
Цікаво те, що Україна – єдина країна у світі, яка має армію морських дронів, якими успішно атакує об’єкти ворога. США спостерігають за цим. Ймовірно, конгресмени постійно розповідають про це Дональду Трампу.
Читають зараз:У Хмельницькій області вибухи: під комбінованою атакою Старокостянтинів
Источник: www.24tv.ua
