Деякі військові були в полоні з 2022 року: стало відомо, кого вдалося повернути під час обміну

Деякі військові були в полоні з 2022 року: стало відомо, кого вдалося повернути під час обміну Поліна БуяноваОсновні тези

  • Україна та Росія провели дев’ятий етап обміну полоненими, додому повернулися важкохворі й тяжкопоранені захисники.
  • З полону звільнили військовослужбовців ЗСУ, ДШВ, ВМС, Сил ТрО, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України, серед яких були як солдати, так і офіцери.

Україна та Росія 23 липня провели обмін полоненими / Фото: Коордштаб

У середу, 23 липня, Україна та Росія провели дев’ятий етап обміну полоненими відповідно до домовленостей у Стамбулі. Додому повернулися важкохворі й тяжкопоранені захисники.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Кого вдалося повернути з полону 23 липня?

В Координаційному штабі розповіли, що з полону повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема із підрозділів ДШВ, ВМС, Сил ТрО, а також бійці Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України.

Крім представників солдатського та сержантського складу, вдалося звільнити й офіцерів.

За словами Коордштабу, частина звільнених 23 липня воїнів потрапили в полон під час оборони Маріуполя і провели у неволі понад три роки.

Повертається з полону останній із Захисників острова Зміїний – боєць Державної прикордонної служби України,
– йдеться в повідомленні.

Відомо, що наймолодшому звільненому в рамках обміну захиснику виповнилося 27 років, найстаршому – 66 років.

Загалом з полону повернулися українці, що воювали на Донецькому, Запорізькому, Луганському, Херсонському, Харківському, Сумському та Чернігівському напрямках.

У Коордштабі наголосили, що тепер звільнені з полону захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі.

Читають зараз:Додому повертаються важкохворі й тяжкопоранені захисники: відбувся новий обмін полоненими

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait…

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *