Одеська область: нова допомога для ВПО та пенсіонерів

Фото до статті

Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та пенсіонерів в Одеській області надходить до волонтерських центрів і координаційних пунктів. Тут люди можуть отримати продукти харчування, необхідні речі, а також консультації та психологічну підтримку.

Один із таких центрів працює в Одесі — це координаційний центр «Луганського ХАБу». У будні переселенцям з Луганщини тут видають продуктові набори та інші необхідні товари. Фахівці також консультують громадян телефоном щодо доступних програм підтримки.

Окрему увагу приділяють сім’ям із маленькими дітьми. В осередку «Гостинна хата» мешканцям Приморського району зі статусом ВПО передають підгузки.

Для отримання комплекту необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку внутрішньо переміщеної особи та свідоцтво про народження дитини.

Матеріальну підтримку доповнюють безкоштовні психологічні консультації. Переселенці можуть поспілкуватися зі спеціалістом онлайн. Такий формат допомагає знизити рівень стресу після вимушеного переїзду та полегшити адаптацію до нових обставин.

продуктові набори

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області може передбачати й товари для немовлят. За наявності відповідних документів родинам видають дитячі візочки та ліжечка.

Скористатися такою підтримкою можуть переселенці з чинною довідкою ВПО, оформленою у визначений організаторами період. Крім того, необхідно підтвердити право на отримання конкретних речей.

Роботу пунктів забезпечують спільно з міжнародними благодійними організаціями. Завдяки цьому волонтери поповнюють запаси та можуть розширювати перелік доступних послуг.

Перед поїздкою варто заздалегідь зв’язатися з обраним центром. Необхідно уточнити години роботи, наявність потрібних товарів і перелік документів, оскільки обсяги поставок та умови видачі можуть змінюватися.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *