Феєрверки перетворилися на пожежу: Бруклінський міст загорівся під час святкування (фото)

Пожежу на Бруклінському мосту в Нью-Йорку ліквідували за хвилину, розмір збитків невідомий.

Пожежа на мосту

Пожежа на мосту / © Associated Press

На ділянці Бруклінського мосту у Нью-Йорку виникла пожежа через салюти, запущені з його конструкції під час святкування Дня незалежності Сполучених Штатів.

Про це повідомляє видання New York Post.

«Займання сталося на Бруклінському мосту, коли з нього проводили запуск феєрверків під час урочистого дійства», — інформують журналісти.

За інформацією видання, полум’я було ліквідовано протягом хвилини. Наразі не встановлено, чи зазнала конструкція мосту пошкоджень.

Під час святкування загорівся міст / © Associated Press

Під час святкування загорівся міст / © Associated Press

Бруклінський міст — один із найстаріших підвісних мостів у Сполучених Штатах, його було відкрито у 1883 році. Він з’єднує райони Манхеттен та Бруклін і є визначною пам’яткою Нью-Йорка. Щорічно 4 липня в американських містах проводяться масштабні феєрверки, проте подібні інциденти трапляються рідко через суворі правила безпеки при роботі з піротехнікою.

Нагадаємо, у Вашингтоні, де мали відбутися головні святкування, атмосфера була зіпсована рекордною спекою. Організатори традиційного параду до Дня незалежності оголосили про його скасування через вкрай високі температури.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *