Понад 1300 загарбників та багато іншого озброєння: втрати Росії станом на 26 червня Софія Рожик


Втрати Росії / Фото Getty Images
Російські сили продовжують нести значні втрати особового складу та військової техніки на українському фронті. Минулої доби наші захисники нейтралізували ще 1 310 загарбників.
Загальна кількість особового складу армії країни-агресора з моменту повномасштабного вторгнення зменшилася приблизно на 1 398 370 осіб. Цю інформацію надає Генеральний штаб Збройних Сил України.
Якими є втрати Росії?
Станом на 26 червня 2026 року, від початку широкомасштабного вторгнення в Україну, Росія зазнала таких втрат:
- Особового складу – приблизно 1 398 370 одиниць (+1 310);
- Танків – 12 059 одиниць (+2);
- Бойових броньованих машин – 24 823 одиниці (+5);
- Артилерійських систем – 44 799 одиниць (+68);
- Реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 869 одиниць (+3);
- Засобів протиповітряної оборони (ППО) – 1 447 одиниць (+4);
- Літаків – 436 одиниць (+0);
- Гелікоптерів – 353 одиниці (+0);
- Безпілотних літальних апаратів (БпЛА) оперативно-тактичного рівня – 373 660 одиниць (+1 778);
- Наземних робототехнічних комплексів – 1 729 одиниць (+1);
- Кораблів та катерів – 33 одиниці (+0);
- Підводних човнів – 2 одиниці (+0);
- Автомобільної техніки та автоцистерн – 112 146 одиниць (+439);
- Спеціальної техніки – 4 348 одиниць (+9);
- Крилатих ракет – 4 787 одиниць (+0).

Відомості про втрати Росії станом на 26 червня 2026 року / Фото Генштабу
Варто зазначити, що у Керчі було виведено з ладу комплекс радіоелектронної боротьби “Волна Купол Гарант”, який російські військові застосовували для глушіння зв’язку Starlink.
Крім того, внаслідок нещодавніх успішних ударів Сил оборони поблизу Санкт-Петербурга, росіяни втратили понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту.
Источник: www.24tv.ua
