Знайомий з Путіним дипломат відзначив очевидні проблеми зі здоров’ям господаря Кремля

Американський дипломат мав особисті зустрічі з Путіним, тому він може порівнювати, як змінився президент РФ за останні роки.

Колишній постійний представник США при НАТО і колишній спеціальний представник уряду США в Україні Курт Волкер вважає, що здоров’я російського президента Володимира Путіна серйозно похитнулося за останні роки. 

Про це він говорив в інтерв'ю британському виданню Daily Express.

“Я справді вважаю, що він має певні проблеми зі здоров'ям. Мені особливо запам'яталося, як він сидів під пледом на параді [9 травня] минулого року… Це вже не та людина, яка сиділа на коні з голим торсом. Минулого року в нього явно були і, напевно, продовжуються проблеми зі здоров'ям”, — наголосив Волкер.

Видання відзначає, що американський дипломат мав особисті зустрічі з Путіним, коли Курт Волкер перебував на посаді спецпредставника США при НАТО в 2008—2009 роках. Тому він може порівнювати, як змінився господар Кремля за останні роки. 

Окрім того, Курт Волкер зауважив, що помітив у російського президента “очевидно геноцидний спосіб мислення”. На його думку, він не припинятиме війну в Україні, бо вважає, що “може перемогти”.

“У разі поразки він [Путін] знищить свою країну, і навряд чи він це переживе”, — прогнозує дипломат.

Нагадаємо, справжній Володимир Путін останнім часом майже ні з ким не зустрічається, а його двійників можна відрізнити за кількома відмінностями.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *