ЗМІ: Російський урядовий літак прилетів до Берліна

Інформації щодо пасажирів та вантажу ніхто не оприлюднював.

У суботу, 22 квітня, з Москви до Берліна прилетів російський урядовий літак, який перед цим отримав спеціальний дозвіл на переліт.

Про це інформує DW.

Речник німецьких ВПС на запит агентства повідомив, що російський літак Іл-96-300, який приземлився у Берліні, мав так званий дипломатичний дозвіл.

Інформації щодо пасажирів та вантажу ніхто не оприлюднював, очікувалося, що літак повернеться назад до Москви через кілька годин.

Зазначимо, що країни Європейського союзу закрили свій повітряний простір для російських літаків після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

На тлі інформації про взаємне видворення працівників дипломатичних установ Німеччини і Росії проліт літака викликав жваву дискусію у соцмережах. Наразі невідомо, чи могла на цьому літаку перевозити російських дипломатів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина ухвалила рішення про чергове масове вислання співробітників дипломатичних представництв Росії у ФРН. В Росії погрожують дзеркальною відповіддю.   

Крім того, ми раніше інформували, що російська влада використовує ультраправих і ультралівих політиків Німеччини, щоб зупинити військову допомогу Україні у війні з РФ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *