Зіткнення суден у Будапешті: угорська прокуратура оголосила підозру українському капітанові — світові новини

Слідство вважає, що він втратив пильність під час керування.

Прокуратура Угорщини оголосила підозру українському капітанові круїзного лайнера Viking Sigyn, який протаранив на Дунаї туристичний човен, повідомляє Hungary Today. 

«Українця звинувачують у злочинній поведінці, яка призвела до масових жертв та 35 випадків ненадання допомоги після зіткнення», — йдеться у повідомленні.

Слідство вважає, що 64-річний капітан втратив пильність під час керування Viking Sigyn і це призвело до зіткнення. Крім того, зазначається, що він не зміг утримувати безпечну відстань та сигналізувати про наміри обігнати екскурсійний човен. Капітан не виконав зобов'язання щодо надання допомоги постраждалим після зіткнення.

Як повідомлялося, 29 травня ввечері у Будапешті навпроти будівлі парламенту Угорщини на Дунаї затонув прогулянковий катер «Русалка». На борту судна перебували здебільшого туристи з Південної Кореї. Загалом загинули 28 осіб. Згодом виявилося, що капітаном теплохода, який протаранив прогулянковий катер у Будапешті, виявився 64-річний українець. Капітана затримали після допиту, а угорська поліція відкрила провадження за статтею «недбальство під час руху на воді». 

Відео

Резонансна кораблетроща у Будапешті: український капітан знову під арештом

Затримали чоловіка напередодні. До судової зали привезли у наручниках, засідання тривало три години за зачиненими дверима. Кермувальника судна звинуватили у тому, що він не надав належної допомоги потерпілим під час аварії, що сталася 29 травня на Дунаї.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *