Уряд Естонії обмежує видачу віз та в'їзд за шенгенською візою до країни громадянам рф » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Уряд Естонії обмежує видачу віз та в’їзд за шенгенською візою до країни громадянам рф

Уряд Естонії обмежує видачу віз та в’їзд за шенгенською візою до країни громадянам рф

Уряд Естонії на засіданні в четвер ухвалив рішення обмежити видачу віз громадянам Російської Федерації, а також в’їзд до країни за шенгенською візою, виданою Естонією, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

«Ми бачимо масове зростання кількості російських громадян, які проїжджають через Естонію або приїжджають до Естонії з Росії», — сказав на урядовій пресконференції міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу (Urmas Reinsalu).

«Можливість для російських громадян масово відвідувати Естонію чи Європу через Естонію не відповідає духу введених нами санкцій», — заявив він. За словами міністра, Росія не повинна мати «можливості продовжувати нормальне міжнародне життя на рівні своїх громадян».

Глава МЗС додав, що Естонія також припинить видачу віз громадянам РФ для роботи, навчання та ведення бізнесу.

Як виняток посвідка на проживання в Естонії продовжується на один рік тим студентам, які перебувають у процесі завершення навчання в естонських вищих навчальних закладах, зазначив Рейнсалу.

Громадянам РФ, які мають довгостроковий дозвіл на проживання в Естонії, що прибувають до Естонії в гості до близьких родичів, російських дипломатів, що працюють в Естонії, та членів їхніх сімей, працівників, пов’язаних із міжнародним вантажним та пасажирським транспортом, громадянам, які можуть пересуватися відповідно до законодавством ЄС (і людям, які в’їжджають до Естонії з гуманітарних причин), як і раніше, дозволено в’їжджати до Естонії.

Санкція набуде чинності 18 серпня.

Європа

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*