YouTube блискавично видалив відео ПВК Вагнер на вимогу міністра культури

Український урядовець подякував популярному відеохостингу за оперативність.

На відеохостингу YouTube видалили відео ПВК “Вагнер”, яке отримало понад 1 мільйон переглядів. Так у компанії відреагували на вимогу України припинити розповсюдження реклами із вербування найманців.

Про це в п’ятницю, 21 квітня, повідомив у своєму Telegram-каналі міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, подякувавши за оперативність.

За словами міністра, він звернувся з офіційним листом до головного виконавчого директора YouTube, LLC Ніла Мохана з проханням вжити конкретних заходів для моніторингу та припинення інтернет-діяльності “Вагнера”.

“Ми вважаємо абсолютно неприпустимим факт, коли найбільший у світі відеохостинг дозволяє безперешкодно рекламуватися на своєму майданчику транснаціональній злочинній організації, якою “Вагнер” офіційно визнано в США, Великобританії та ЄС. Такі прояви російської гібридної війни необхідно припиняти якомога швидше задля стабільності демократичного світу”, – йшлося у цьому зверненні.

Міністр наголосив, що IT-гіганти на кшталт TikTok чи YouTube, попри наявність досить жорсткої редакційної політики, слугують для РФ ефективними рекламними майданчиками для масштабування, омолодження аудиторії та вербування нових найманців.

В YouTube оперативно відреагували на звернення, виконавши прохання видалити відео. Також було видалено канали, які їх розповсюджували.

Нагадаємо, США визнали ПВК Вагнера транснаціональною злочинною організацією.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *