Український ексміністр Рудьковський в російському суді визнав свою провину в нападі на посольство РФ

Йому загрожує від 5 до 10 років в'язниці.

Заарештований в Росії колишній міністр транспорту і зв'язку України і екснародний депутат України Микола Рудьковський визнав свою провину в нападі на посольство РФ у Києві.

Таку заяву Рудьковський зробив 4 грудня в Московському міському суді, який почав розглядати справу по суті, передає ТАСС.

Читайте також:

Поблизу посольства РФ активісти облили Рудьковського зеленкою і відправили додому на метро

Ексміністр після оголошення прокурором обвинувального висновку повністю визнав провину і попросив розглянути його справу в особливому порядку.

«Я прошу розглянути мою справу в особливому порядку, я і адвокати готові до цього процесу», — сказав Рудьковський.

Нагадаємо, московська поліція 28 серпня 2018 року затримала колишнього міністра транспорту України Миколи Рудьковського, якого оголосили в розшук у справі про напад на посольство Росії в Києві. Стосовно Рудьковського порушено кримінальну справу. За версією слідства, в червні 2014 року він кинув камінь у посольство Росії в Києві. Колишньому міністру РФ загрожує від 5 до 10 років в'язниці, російське Міністерство закордонних справ оцінює шкоду від нападу в 14 мільйонів рублів.

Відео

Москва звинувачує Миколу Рудьковського у нападі на будівлю російського посольства

Колишнього українського політика, а нині бізнесмена, затримала московська поліція. Ще два роки тому його заочно заарештував Басманний суд Москви за звинуваченням у нападі на російське посольство в Києві. Рудьковського тоді вмовили жбурнути в будівлю камінь. Це і стало приводом для кримінального переслідування в Росії. 

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *