Удар шахедами по Одещині 3 вересня – реакція Міноборони Румунії

Російська атака безпілотників на український порт Рені не становила загрози для румунської території.

Міністр оборони Ангел Тілвар засудив новий напад Росії на український порт на Дунаї у безпосередній близькості від румунської території. При цьому він додав, що загрози для Румунії створено не було. 

Про це очільник оборонного відомства сусідньої країни написав у Facebook.

“Я рішуче засуджую атаки, спрямовані проти цивільних цілей та інфраструктури в Україні з боку Російської Федерації. Ці атаки невиправдані та глибоко суперечать нормам міжнародного гуманітарного права”, – йдеться у дописі. 

Водночас він відзначив, що структури Міністерства національної оборони Румунії в режимі реального часу відстежували ситуацію, спричинену російськими атаками з безпілотників минулої ночі на інфраструктуру порту Рені. 

“Засоби нападу, використані Російською Федерацією, жодного разу не створювали прямих військових загроз національній території або територіальним водам Румунії”, – зазначив Ангел Тілвар. 

За його словами, Міністерство національної оборони продовжує реалізацію заходів щодо “посилення пильності в національному сухопутному, морському та повітряному просторі, а також посилення оборони та стримування на східному фланзі, встановлених відповідно до національних і союзницьких планів”.

Російські агресори не вперше завдають ударів по інфраструктурі українських портів на Дунаї, розташованих на кордоні з Румунією. У серпні румунські моряки оприлюднили відео з кадрами російської атаки по портах Рені та Ізмаїл.

Нагадаємо, у ніч проти 3 вересня Росія завдала удару по Одеській області. Ціллю була припортова інфраструктура. На місці удару виникла пожежа.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *