У Судані знищили понад мільйон доз вакцини проти поліомієліту

У Судані знищили понад мільйон доз вакцини проти поліомієліту.

Понад один мільйон доз вакцин від поліомієліту, призначених для дітей, було знищено в результаті мародерства під час збройного конфлікту в Судані.   

Про це повідомляє Reuters.

«Ряд об'єктів холодового ланцюга було розграбовано, пошкоджено і знищено, в тому числі понад мільйон вакцин проти поліомієліту в Південному Дарфурі», — повідомила заступник директора Управління з надзвичайних програм ЮНІСЕФ Хейзел Де Вет.

Агентство проводило серію кампаній з вакцинації від поліомієліту в Судані після спалаху захворювання наприкінці 2022 року.

База даних Всесвітньої організації охорони здоров'я свідчить про 28 нападів на медичні заклади в Судані з моменту початку конфлікту минулого місяця, збитки становлять близько 13-14 мільйонів доларів.

Поліомієліт – хвороба, яка в основному вражає дітей віком до 5 років, може призвести до паралічу та смерті. Африка була оголошена вільною від неконтрольованого спалаху поліомієліту у 2020 році, але Малаві, Мозамбік і Судан повідомили про завезені випадки в минулому році.

ВООЗ попереджала, що сутички у Судані загрожують захопленням лабораторії, де зберігаються збудники кору та холери.

Нагадаємо, співробітники ГУР України провели спецоперацію «Троянській верблюд» у столиці Судану місті Хартум, під час якої евакуювали українських громадян, та зустрілись із «вагнерівцями» та «рускім міром».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *