У США дозволять змішувати вакцини для бустерного COVID-щеплення - NYT » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » У США дозволять змішувати вакцини для бустерного COVID-щеплення — NYT

У США дозволять змішувати вакцини для бустерного COVID-щеплення — NYT

Регулятор FDA планує дозволити жителям США використовувати як бустерну вакцину інший препарат, ніж був у первинних записах вакцинації.

У США Управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами (FDA) вирішило дати дозвіл на змішування вакцини для бустерної дози від коронавірусу. Про це пише The New York Times.

Зазначається, що регулятор буде підкреслювати бажаність використання як бустера такого ж препарату. Однак, постачальникам вакцин буде дозволено на власний розсуд пропонувати інший бренд.

За результатами досліджень, представлених минулого тижня, люди, які отримали єдину дозу Johnson & Johnson, після другого такого ж щеплення продемонстрували чотириразове збільшення кількості антитіл. Однак ті, хто після першої вакцини J&J отримав бустер від Moderna, мали збільшення рівня антитіл в 76 разів.

Як повідомлялося раніше, в Сполучених Штатах почали робити бустерні COVID-щеплення вакциною виробництва Pfizer/BionTech літнім людям та іншим категоріям громадян, які входять до груп ризику.

Французька компанія успішно випробувала нову COVID-вакцину

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*