У Сирії на саморобній вибухівці підірвалися троє російських військових

Бомба спрацювала поруч з бронеавтомобилем, в якому вони їхали.

У Сирії на саморобній вибухівці підірвався бронеавтомобіль, внаслідок чого постраждали троє російських військових поліцейських.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Міноборони РФ.

Інцидент стався 2 грудня в районі міста Кобані в провінції Алеппо на північному сході країни, коли військові розвідували маршрут для спільного російсько-турецького патруля.

Внаслідок вибуху бронеавтомобіль отримав пошкодження. Троє військовослужбовців, які перебували всередині машини, отримали легкі травми і удари – їхньому життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, «військова поліція РФ» з турецькими військовими на початку листопада розпочали патрулювання в районі північного кордону Сирії. Колона російських і турецьких військ вийшла з пункту Дербес в п'ятницю 12.00. Протяжність маршруту складе 110 км. У складі колони — п'ять машин російських військових і чотири турецькі.

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції «Джерело миру» проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною. 

Відео

Ердоган та Путін підписали меморандум щодо Сирії

Президенти Росії та Туреччини шість годин обговорювали військову операцію на північному сході Сирії і зрештою підписали меморандум. У документі зазначили, що сьогодні, опівдні, на сирійську сторону кордону увійдуть російські та сирійські силовики, а курди цю територію — мають покинути. Росія і Туреччина разом патрулюватимуть на території 10 км від кордону на захід та схід від району проведення операції "Джерело миру".

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *