У Сирії колону з російськими військовими знову закидали камінням. В Мережі опублікували відео – новини світу

Кілька десятків курдів вздовж маршруту кидали каміння в автомобілі.

Російську «військову поліцію «та турецьких військових закидали камінням місцеві мешканці під час спільного патрулювання «зони безпеки» в Сирії.

Відео, зняте 5 листопада, опублікувало курдське новинне агентство ANHA. Агентство Associated Press, яке поширило відео, підтвердило його достовірність.

На кадрах видно, як курди вздовж дороги кидають каміння в колону з патрулем та скандують «Ердоган – терорист».

Ще одне схоже відео з'явилося в Мережі згодом, тільки воно вже було зняте росіянами з військової автівки. Під час перемовин через радіозв'язок чутно, як російські військові говорять, що камінням пошкодили автомобілі.

Нагадаємо, «Військова поліція РФ» з турецькими військовими на початку листопада розпочали патрулювання в районі північного кордону Сирії. Колона російських і турецьких військ вийшла з пункту Дербес в п'ятницю 12.00. Протяжність маршруту складе 110 км. У складі колони — п'ять машин російських військових і чотири турецькі.

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції «Джерело миру» проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *