У Швейцарії українських біженців змусять продавати свої авто

Окрім машин, швейцарська влада враховуватиме й інші активи біженців – коштовності та готівку.

У Швейцарії українських біженців можуть зобов'язати продавати власні авто, щоб вони надалі могли отримувати соцвиплати. Тамтешній уряд посилює контроль щодо виплат допомоги.  

Про це повідомляє Neue Zürcher Zeitung.

Уряд Швейцарії запроваджує суворіші правила контролю за виплатами для біженців. Однак остаточне рішення ухвалюватиме місцева влада, тобто умови для кожного кантону відрізнятимуться.

Українці мають прийняти рівні умови для отримання соцвиплат, зазначила очільниця департаменту юстиції та поліції Швейцарії Елізабет Бом-Шнайдер.

«До решти отримувачів соціальних допомог у Швейцарії застосовуються набагато суворіші правила. Сім'ям доводиться розкривати всю інформацію і подавати заявки на найменші витрати. Таким людям важко зрозуміти, що інші отримують соціальну допомогу і водночас мають змогу їздити машиною», – розповіла Бом-Шнайдер.

Українцям, що понад рік проживають у Швейцарії, ще в березні повідомили про необхідність перевірити власні активи в разі намірів надалі отримувати фінансову допомогу. Так, якщо вартість авто перевищує встановлену владою кантону межу, машину доведеться продати.

У кожному кантоні Швейцарії встановлені різні норми активів для біженців. Так, у кантоні Люцерн ліміт на отримання соцвиплат становить 4 000 франків на одну особу. Щодо ліміту на родину, то йдеться про 10 тис.франків.

Хто може не продавати свої авто: винятки

Авто можуть не продавати ті біженці, які доведуть, що машина необхідна за станом здоров'я або ж для роботи. Однак варто звернути увагу й на те, що окрім автомобілів, швейцарська влада враховуватиме й інші активи – коштовності та готівку.

Якщо ж біженець у Швейцарії таки продає своє авто, то соцдопомогу там призупиняють на період, який залежить від суми, вирученої за машину.

Нагадаємо, уряд Румунії затвердив план скорочення виплат для майже 100 тис. українських біженців від травня

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *