У Швеції почастішали випадки друку деталей для зброї на 3D принтерах

У Швеції зростає занепокоєння з приводу друку на 3D принтерах деталей для зброї.

Правоохоронці Швеції все частіше виявляють зброю, частину деталей якої надрукували в домашніх умовах на 3D принтерах.

Про це повідомляє шведське агентство TT з посиланням на поліцію.  

Зазначається, що за перші місяці 2023 року шведська поліція вилучила по території країни більше вогнепальної зброї з надрукованими компонентами, аніж за весь 2022 рік. 

Поки що якість часто значно гірша, ніж у професійно виготолвеної зброї. Але в міру того, як принтери стають дешевшими, пластик міцніший, а дизайн ускладнюється, 3D-зброя стає все більш привабливим варіантом для злочинців.

«Зазвичай зброя складається з пластикових елементів, надрукованих на 3D принтері, і декількох центральних металевих компонентів, з цього збирають повністю функціональну вогнепальну зброю», — прокоментувала представниця Національного центру з питань вогнепальної зброї у шведській поліції Ізабель Торен. 

Національний центр з оцінки терористичних загроз в одній з останніх доповідей відзначав підвищення інтересу до такої зброї в екстремістських групах, та що зростає ризик, що її можуть використати для терактів.

Нагадаємо, державні органи та приватні компанії в Чехії заборонили своїм працівникам використовувати китайську соцмережу TikTok.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *