У Санкт-Петербурзі з мистецької виставки вилучили «непатріотичні» експонати про Путіна та півнів

Замість плакатів там тепер висять папірці з написом "цензура".

Із щорічної виставки петербурзького Союзу художників Росії вилучили 6 плакатів, які комусь із відвідувачів здалися «непатріотичними». Після відповідних дзвінків керівництво організації зняло роботи, а потім на місце прибули правоохоронці, які вилучили плакати на експертизу.

У союзі митців вважають винуватцями себе, бо недогледіли. «У нас мають бути творчі плакати, а не політичні. Якщо раптом когось наші художники образили, ми будемо намагатися все згладити, щоб не викликати ні в кого ніяких до нас питань», — заявив перший заступник правління спілки Петро Конош. На запитання про те, чи не здається йому, що такі установки обмежують свободу, він відповів: «І так у нас нелегке життя на сьогоднішній день, щоб ще його підкреслювати».

Автор двох із шести вилучених плакатів Юрій Орлов зауважив, що претензії виникли не одразу, а на третій день роботи виставки. «Було сказано, що надійшов якийсь сигнал про неблагонадійності цих робіт, з подачі ФСБ і дирекції вони були зняті. Але якщо прибрати всю гостроту, всю політичну складову, то що залишиться: «Не колупайся в зубах?», «Прибери за своїм вихованцем?» Це все речі в одному ряду з забороною вистави «Чиполліно». Калька 1970-х років!» – обурений він.

Відео

На виставці про сирійську війну Міноборони Росії показало заборонені касетні бомби

Організація Conflict Intelligence Team звернула увагу на касетні бомби, показані Міністерством оборони Росії на виставці у парку "Патріот" у Московській області. Ці боєприпаси заборонені Дублінською конвенцією, яку Росія ратифікувати відмовилась. Однак використання касетних бомб Росія постійно заперечує.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *