У Росії мобілізують не 300 тисяч і це буде повна мобілізація - Арестович » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » У Росії мобілізують не 300 тисяч і це буде повна мобілізація — Арестович

У Росії мобілізують не 300 тисяч і це буде повна мобілізація — Арестович

Насправді в Росії була оголошена повна мобілізація, попри те, що влада називає її частковою. Незважаючи на оголошені плани набрати до війська 300 тис. осіб, насправді ніхто в РФ не зможе проконтролювати реальну кількість мобілізованих.

Сукупні втрати Росії у війні проти України становлять 150 тис. осіб, тож там вирішили призвати «подвійний комплект» військ.

Про це радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом та адвокатом Марком Фейгіним.

«Ти розумієш, чому 300 тисяч оголосили? Хоча це ніфіга не 300 тисяч, і мобілізація не часткова, а повна насправді, це вони її так назвали. Жоден російський громадянин не зможе проконтролювати, а скільки ж реально призвали – 300, 305, 320, 340, 360 і так далі. Але цифра ця дуже проста. У них втрати сукупні – під 150 (тисяч – ред.), і вони призивають подвійний комплект просто. Водночас вони заздалегідь 150 тисяч вже списали, а ще одні 150 тисяч повинні перемогти», – пояснив Арестович.

Нагадаємо, 21 вересня президент РФ Володимир Путін підписав указ про часткову мобілізацію. За словами міністра оборони країни Сергія Шойгу, в межах мобілізації планується набрати до війська 300 тис. людей.

Мапа війни на 21 вересня: росіянам не вдається прорвати українську лінію оборони

00:45

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*