У Росії пропонують довірити охорону кордонів цивільним

У Росії заявили, що вони "не мають можливостей, як було у Радянському Союзі", тому охорону держкордонів слід довірити пересічним громадянам.

Очільник комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов заявив, що для охорони держкордонів Росії необхідно задіяти цивільних добровольців.

Про це повідомляє російське опозиційне видання Meduza.

«На жаль, у нас зараз немає таких можливостей, як у Радянському Союзі, коли вся країна по периметру охоронялася військовими підрозділами прикордонних військ СРСР. Тому зараз дещо інші способи охорони кордонів. Але задіяти на добровільній основі місцеве населення, на мій погляд, це цілком реально і зрозуміло. У багатьох країнах це практикується», — сказав російський депутат.

За його словами, важливо прийняти принципове рішення — залучати жителів до охорони кордону чи ні. Мовляв, лише тоді вже потрібно буде формувати підрозділи та організовувати процес.

«Тобто ми довіряємо нашому народу в питанні, що стосується відповідальності за безпеку наших прикордонних територій. Якщо довіряємо, то довіряємо. А далі вже починає формуватися технологія: які підрозділи, скільки їх буде, яка їхня організація. Озброєння буде чи не буде? Кому вони будуть підпорядковуватися? Хто їх буде контролювати? З ким вони будуть взаємодіяти? Це досить широке коло питань», — заявив депутат Держдуми РФ.

Водночас Картаполов наголосив, що, на його думку, залучати добровольців усе-таки потрібно.

Нагадаємо, у Росії почали розсилати повістки з погрозами застосування «обмежувальних заходів» у разі неприбуття до військкомату.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *