У Росії бракує робочої сили – до чого це призведе – звіт британської розвідки

Кількість вільних працівників у РФ на найнижчому рівні від 1998 року.

Російська Федерація зіткнулася з найбільшою нестачею робочої сили за останні десятиліття. Це призведе до падіння рівня економіки та може розпалити інфляцію.

Такий звіт військової розвідки опублікувало в неділю, 7 травня, Міністерство оборони Великої Британії.

Брак робочої сили зумовлений демографічними чинниками, адже, за даними британської розвідки, за останні три роки через вплив COVID-19 і війну в Україні населення Росії скоротилося на два мільйони більше, ніж очікувалося.

Торік через розв’язану Кремлем війну Росію покинуло 1,3 мільйона осіб. Серед них, йдеться у звіті, “багато молодих і добре освічених, які працювали в галузях з високою доданою вартістю”.

Зокрема, у 2022 році близько 10% (100 тисяч) ІТ-працівників не повернулися до РФ після виїзду за кордон.

Згідно з опитуванням Центрального банку РФ, проведеного серед 14 000 роботодавців, кількість вільних працівників – на найнижчому рівні від 1998 року.

“Мобілізація, історично високий рівень еміграції, а також старіння та скорочення населення обмежують пропозицію робочої сили”, – зазначили у британській розвідці.

Експерти прогнозують, що така ситуація негативно вплине на російську економіку та може розпалити інфляцію.

Нагадаємо, на демографічну кризу в Росії впливають втрати у війні після повномасштабного вторгнення в Україну, втеча чоловіків від мобілізації за кордон та висока смертність під час пандемії коронавірус. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *