У Росії арештували генерал-майора, який захищав небо над Москвою, новини 1+1

В разі визнання винним йому загрожує до 15 років ув'язнення.

У російському СІЗО за звинуваченням у хабарництві перебуває генерал-майор Костянтин Огієнко, донедавна командувач 1-ї армії протиповітряної та протиракетної оборони особливого призначення, що захищає небо над Москвою.

Про це пише російське пропагандистське видання “Комерсант”.

Слідство вважає, що командувач 4-ї дивізії ППО генерал-майор Дмитро Бєляцький за дорученням командарма Огієнка організував отримання хабаря за виділення земель оборонного призначення цивільній організації. Генерали розраховували на 30 млн руб. ($305 тис.), але їм дісталося всього 500 тис. руб ($5 тис.).

За даними газети, кримінальну справу було розпочато військовим слідчим управлінням СКР по Москві, а потім за розпорядженням керівництва комітету було передано до Головного військового слідчого управління.

З матеріалів кримінальної справи випливає, що керівниця громадської організації “Надія” (її прізвище не називається) зібрала гроші з низки організацій і громадян, пообіцявши наділити їх земельними ділянками в підмосковних Долгопрудному та Лобному. Забезпечити виділення цих ділянок, за версією слідства, мали генерали військ ППО.

Опинившись під слідством, Бєляцький частково визнав провину і клопотав про укладання з ним досудової угоди про співпрацю, в межах якої він зобов'язався розкрити відомі факти корупції.

Генерал-майор Огієнко свою причетність до корупції категорично заперечував, проте Московський гарнізонний військовий суд (ГВС) обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту, а нещодавно, після передавання справи до ДСУ СКР, 235-й ГВС продовжив тримання під вартою до 27 листопада 2023 року. В разі визнання винним генералу загрожує до 15 років ув'язнення.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *