У Путіна сталося подвійне горе після того, як він не зміг втопити Київ у крові – політтехнолог

Після збиття ракети "Кинждал" Путін зрозумів, що він уже не може дістати Україну.

Очільник Кремля Володимир Путін двічі зазнав приниження. Перше – удар по його резиденції. Друге – хотів розбомбити Верховну Раду, але ППО Patriot збили розхвалену ракету “Кинджал”.

Про це розповів в інтерв'ю УНІАН висловив політтехнолог Михайло Шейтельман.

“Цим ми хотіли показати Путіну, що він – в прямому доступі у нас, і коли знадобиться, прилетить ракета, а їх ППО не працює. Це окрема історія, символічна більше. А Кремль, що йому залишається робити? У них сталося подвійне горе. Ви безумовно знаєте про ракету “Кинджал”. До цього ми її ніколи не збивали, і не тільки ми. З 1991 року жодного разу не збивали балістичних ракет. Тоді та ж система Patriot більш ранніх версій збивала балістику в Ізраїлі”, – заявив експерт.

На його думку, після збиття ракети “Кинждал” Путін зрозумів, що він уже не може дістати Україну. 

“І тепер уявіть себе Путіним. Вам по куполу влетіли два безпілотники, ви викликаєте своїх і говорите, щоб прямо зараз вдарити по Верховній Раді. І “Кинджал”, бо його збити “неможливо”, летить до ВР. Але його збивають. І Путін такий: “Що, навіть це не можу? Що, взагалі?”. І зауважте, після цього він цілу ніч ще бомбить, намагається хоча б безпілотниками підпалити. А потім 15 ракет летять на Київ і всі збиті. І з'ясовується, що все”, – зауважив Шейтельман.

Нагадаємо, Зеленський відкинув звинувачення Росії в тому, що Україна завдала удару безпілотниками по Кремлю 3 травня. На його думку, до операції причетна сама РФ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *