Главная » В Світі » У Польщі розпочало роботу передове командування Корпусу сухопутних сил США

У Польщі розпочало роботу передове командування Корпусу сухопутних сил США

Головним завданням командування буде координація дій сухопутних військ ЗС Польщі в Європі, планування операцій та співробітництво і синхронізація дій американських сил з військами інших країн НАТО.

У місті Познань на заході Польщі офіційно розпочало свою діяльність командування п’ятого Корпусу сухопутних сил США, повідомляє Польське радіо.

Зазначається, що воно буде єдиною структурою такого рангу на території всієї Європи. Його основним завданням буде координація дій і нагляд за сухопутними силами Сполучених Штатів, планування і синхронізація співпраці американських військ з військами країн-членів НАТО.

У командуванні служитиме понад 200 американських військовослужбовців на чолі з дивізійним генералом.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак в коментарі журналістам заявив, що присутність передового командування в Польщі є гарантією відлякування потенційного агресора.

Нагадаємо, в серпні Польща і США підписали військову угоду, яка дозволить збільшити військову присутність США в Польщі приблизно на 1000 осіб.

Раніше Варшава і Вашингтон визначили пункти розміщення деяких нових підрозділів американських військ в Польщі.

А вчора Олександр Лукашенко “знайшов” під Варшавою і в Києві центр спецслужб США, в яких нібито перебувають співробітники американських спецслужб.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*