У Польщі хочуть саджати у в’язницю за сексуальну освіту в школах. У ЄС обурені

Європарламент ухвалив резолюцію з вимогами до польської влади.

Європарламент вимагає від польської влади відмовитись від планів прийняти закон, який криміналізує сексуальну освіту у школах.

Євродепутати у четвер, 14 листопада, підтримали більшістю голосів резолюцію, яка закликає парламент Польщі відхилити відповідний законопроєкт, передає агенція dpa.

Відсутність сексуального виховання робить підлітків більш вразливими до сексуальної експлуатації та насильства, йдеться у резолюції.

Зміни до законодавства щодо сексуального виховання у Польщі були ініційовані альянсом противників абортів. Вони аргументують свої ініціативи «захистом дітей та підлітків від сексуальної розбещеності». Правляча у країні націонал-консервативна партія «Право і справедливість» (ПіС), яка перемогла і на останніх парламентських виборах, підтримує ініціативу.

Згідно з законопроєктом, вчителям, які проводять у школах уроки сексуального виховання, може загрожувати до трьох років ув'язнення.

У середині жовтня на вулиці польської столиці Варшави на знак протесту проти цього законопроєкту вийшли тисячі людей.

Верховний суд Польщі у своєму попередньому рішенні зазначив, що цей закон у нинішньому вигляді несумісний з завданнями, покладеними державою на шкільну освіту. Таким чином, він може порушувати конституційні права на освіту та охорону здоров'я, зазначили в суді. Однак депутати від ПіС вирішили продовжити працювати над цим законопроєктом.

Відео

Польський Сейм вирішив, чи вводити цілковиту заборону абортів

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *