У парламенті Чехії підтримали заборону на в'їзд до ЄС громадянам Росії » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » У парламенті Чехії підтримали заборону на в’їзд до ЄС громадянам Росії

У парламенті Чехії підтримали заборону на в’їзд до ЄС громадянам Росії

Голови двох парламентських комітетів Чехії підтримали ідею заборонити в'їзд до Євросоюзу громадянам РФ.

Голова комітету з міжнародних справ, оборони та безпеки сенату Павло Фішер та голова комітету з міжнародних справ палати депутатів Марек Женішек підтримали ідею про заборону відкриття шенгенських віз громадянам Росії.

Про це повідомляє «Чеське радіо».

«З метою безпеки громадян країн ЄС, у тому числі громадян Чехії, видавання шенгенських віз для громадян РФ має бути повністю припинене. Але для тих росіян, які потребують підтримки, має бути збережено право звертатися до країн ЄС із проханням про проживання та міжнародну охорону», — зазначив Фішер.

За словами політика, він давно виступає за такі заходи. Зокрема Фішер назвав скандальними дозволи деяких країн ЄС видавати російським бізнесменам громадянство або ВНП в обмін на їхні інвестиції в економіку країн.

Його колега по парламенту Женішек підкреслив, що заборона на видавання шенгенських віз росіянам мала стати однією з перших санкцій стосовно Москви. Ідею підтримували багато членів обох палат чеського парламенту.

Це питання буде обговорено міністрами країн Євросоюзу на зустрічі у Празі наприкінці серпня. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський сподівається, що з часом почне діяти заборона на в'їзд росіян до Євросоюзу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*