У Пакистані випробували ракету, яка може нести ядерну боєголовку — новини світу

Дальність ураження ракети становить 750 км.

Пакистан 18 листопада провів успішне випробування балістичної ракети середнього радіусу дії Shaheen I, здатної нести ядерний боєзаряд.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на командування стратегічних сил країни.

Читайте також:

Російські військові провели в анексованому Криму навчання з використанням ракетних комплексів

Двоступенева 12-метрова ракета може оснащуватися як ядерної, так і звичайної головною частиною вагою до тонни. Дальність Shaheen I становить 750 км.

«Пуск був проведений для перевірки оперативної готовності командування стратегічних сил армії», — наголошується в повідомленні.

У травні поточного року пакистанські військові провели успішний запуск балістичної ракети середнього радіусу дії Shaheen-II. Згідно з відкритими джерелами, її дальність складає 1,5-2 тис. км.

У 2015 році Пакистан провів випробування ракети Shaheen-III, яка має дальність дії 2750 км.

Пакистанські ЗМІ вважають, що нинішнє випробування проведено у відповідь на пуск індійської балістичної ракети середнього радіусу дії Agni II, здатної нести ядерний боєзаряд, який був здійснений в минулу суботу. Ракета була запущена на дальність в 2 тис. кілометрів з полігону на острові Абдул Калам біля узбережжя східного штату Орісса. За наявними даними, Agni II з високою точністю вразила навчальну ціль.

Нагадаємо, нещодавно в Індії провели випробувальний пуск балістичної ракети середнього радіусу дії Agni II. Ракета, здатна нести ядерний боєзаряд, була запущена на дальність дві тисячі кілометрів з полігону на острові Абдул Калам біля узбережжя східного штату Орісса.

tsn.ua

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *