У небі Японії з’явилися дивні вогняні смуги — що бачили над островом Окінава — відео

Префектура Окінава, над якою помітили дивні вогні, є базою для більшості військових об’єктів США в Японії

Вогняні смуги світла на нічному небі над південною Японією, які спостерігали мешканці острова Окінава, ймовірно були спричинені космічним сміттям від ракети, запущеної Китаєм. 

Про це повідомляє в четвер, 11 травня, видання The Japan Times з посиланням на фахівців Національної астрономічної обсерваторії Японії (NAOJ).

Відео вогняних смуг публікували в соціальних мережах в середу ввечері, при цьому очевидці губилися в здогадах, що могло стати причиною такого яскравого шоу у вечірньому небі.

“Це було красиво, воно нагадувало плакучу сакуру, — написав один користувач Twitter, — Але добре би знати, що це не було чимось небезпечним”.

“Вони рухалися на схід до міста Окінава в центральній частині головного острова префектури”, — повідомив очевидець, який спостерігав за цим явищем із сусіднього міста Кадена. 

У відділенні Національної астрономічної обсерваторії Японії в Окінаві повідомили, що спостерігали смуги світла о 20:33 у середу, 10 травня.

“Враховуючи інформацію, яка є у відкритому доступі, ми вважаємо, що падаючі об’єкти – це не вогняні кулі від метеоритів, а уламки ракети”, – сказав офіційний представник NAOJ на умовах анонімності. 

За його словами, повільна швидкість руху небесних об’єктів і траєкторія їхнього руху — нитки вогнів, що рухалися паралельно — вказує на потрапляння в атмосферу уламків ракети.

“Цілком можливо, що [це] були уламки ракети, яку Китай запустив у листопаді”, — додав співрозмовник видання, зауваживши, що очікується ще одне падіння уламків.

За словами представника NAOJ, уламки, ймовірно, впали в океан і не становили небезпеки, посилаючись на траєкторію, якою вони рухалися.

Джерело в розвідці повідомило, що немає інформації про можливий запуск північнокорейського військового супутника-розвідника або про проблеми з військовими літаками США. 

Префектура Окінава, над якою помітили дивні вогні, є базою для більшості військових об’єктів США в Японії.

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Японії Хамада Ясукадзу наказав Силам самооборони вжити заходів для підготовки до очікуваного запуску балістичної ракети Північною Кореєю.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *