У Москві вирубують парки та заповідники — що відбувається — розслідування

Експерти попереджають, що це є порушенням техніки безпеки, оскільки можливі неконтрольовані запуски.

Влада Москви через розгортання систем протиповітряної оборони надає накази знищити дерева в парках та лісах, зокрема в парку-заповіднику «Лосиний острів».

Про це йдеться у розслідуванні The Insider.

Від початку 2023 року росіяни розпочали активне вирубання лісів у кількох районах Москви.

Видання повідомляє, що ці майданчики готують для потреб міноборони РФ, зокрема для встановлення ППО.

«На Лосиному острові та на дослідних полях Тимірязєвської сільгоспакадемії вже розгорнули зенітно-ракетні комплекси С-400. У районі Друкарі вирубали близько 100 га лісу в охоронній зоні музею-заповідника Коломенське (музей-заповідник у Москві — ред.)», — зазначено в розслідуванні.

Поява ППО в парку-заповіднику «Лосиний острів» на початку 2023 року обурила місцевих жителів та російських екологів. Вони направили офіційний запит до муніципалітету. Там їм відповіли, що будівництво військових майданчиків проводилося з метою «забезпечення національної безпеки та оборони Російської Федерації».

Фото: The Insider

Найбільше екологія постраждала в мікрорайоні Кур'яново. Там було знищено великий лісовий масив на березі річки Москва, навпроти садиби Коломенське. Наразі там триває будівництво майданчика під потреби міноборони Росії, який займе 5 га.

Масштаби будівництва занепокоїли активістів. Вони заявили про збереження заповідника Коломенське та церкви Вознесіння, що є в переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і може втратити свій статус через різку зміну ландшафту навколо неї.

Фото: The Insider

У Коломенському військова техніка розташовуватиметься на природній території, що охороняється, і на території культурної спадщини, що вважається неприпустимим.

Фото: The Insider

Додамо, що в січні 2023-го на дахах будівель у центрі Москви з'явилися установки ЗРПК «Панцир-С1». Вони націлені захищати від теоретичного українського удару особисто Володимира Путіна та його близьких.

Нагадаємо, раніше в Москві затримали п’яного чоловіка за спробу проникнути до мавзолею і викрасти тіло Володимира Леніна.

Силовики заявили, що чоловік перебував у неадекватному стані та мав намір потрапити до мавзолею, де, за його словами, Ленін мав «відпустити йому гріхи». Тож чоловік був затриманий і переданий медичним фахівцям.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *