У Москві розробили інструкцію на випадок нападу безпілотника України під час параду 9 травня

У разі виявлення в ефірі каналу управління БпЛА оператор подає команду по рації "Повітря 88". Що це означає?

У Москві готуються до «бавовни» під час параду 9 травня. Там розробили інструкцію на випадок повітряного нападу БпЛА України.

Про це повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на власні джерела в силових структурах, а саме копії інструкцій порядку постановки механізованої колони та розрахунку особового складу.

Інструкцію видано оператору Комплексу радіопридушення «Силок-01» на випадок «виявлення БпЛА на території парадної площі».

«У разі виявлення в ефірі каналу управління БпЛА оператор подає команду по рації «Повітря 88″, доповідає начальнику штабу збору механізованої колони характеристики літального апарату та запитує дозвіл на придушення. Отримавши дозвіл, оператор переводить комплекс у режим встановлення перешкоди в указаному діапазоні і на частотах супутникових систем навігації протягом 5 хвилин», – йдеться в інструкції.

Там також ідеться про те, що в разі виявлення безпілотника потрібно доповісти у ФСБ. В інструкції надано телефон підполковника служби Літвінова, якому потрібно телефонувати.

Згідно з документами, в параді у Москві 9 травня братимуть участь:

  • понад 40 російських танків, серед яких 12 Т-72, 12 Т-80, 12 Т-90 та 5 «Армат»,
  • 10 гаубиць «Мста-С»,
  • 8 ракетних комплексів «Іскандер»,
  • 8 ЗРК «С-400»,
  • близько сотні різних БТРів і бойових машин

Нагадаємо, що 9 травня у Москві не проведуть традиційний хід «Безсмертний полк». Ба більше, на День перемоги від цього відмовилися не лише у столиці РФ, але й в інших містах країни-агресорки.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *