У Мінську заявили, що у Росії і Білорусі залишилося 16 неузгоджених питань щодо інтеграції

Румас запевняє, що "дорожні" карти не передбачають створення наднаціональних органів.

У Росії та Білорусі залишилося 16 неузгоджених питань щодо інтеграції двох держав. В їхній перелік, серед іншого, входять «питання перетаможки нафти і ціна на газ після 2019 року».

Про це сказав прем'єрміністр Білорусі Сергій Румас, передає ТАСС.

Глава білоруського уряду 6 грудня зустрінеться з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, щоб обговорити питання співпраці двох країн та інтеграційної взаємодії в рамках Союзної держави.

Румас зазначив, що своїм завданням-мінімум він бачить винесення урядами на розгляд глав держав трьох-чотирьох питань, щодо яких не досягнуто домовленості, завданням-максимум — домовитися з усіх питань. Він також запевнив, що «дорожні» інтеграційні карти не передбачають створення яких-небудь наднаціональних органів.

«У тих «дорожніх картах», в тому пакеті документів, які ми обговорюємо, політичних питань немає — лише економічні, — сказав Румас. — Може, у когось в головах ці питання. Це мені невідомо. Але в документах, які ми будемо пропонувати головам держав для підписання, жодних наднаціональних органів немає».

Раніше повідомлялося, що президенти Білорусі і РФ Олександр Лукашенко і Володимир Путін домовилися про єдиний уряд, парламент, а також загальний ринок нафти, газу та енергетики. Таку інформацію поширили з посольства Білорусі в Москві.

Відео

Один на двох парламент і уряд: Росія і Білорусь активно працюють над створенням союзної держави

Поглиблена інтеграція має завершитися 7 грудня до 20-ї річниці підписання договору. Об'єднання передбачає, зокрема, спільні ринки нафти, газу та електроенергії та уніфіковане податкове законодавство. Спірною залишається поки ціна на поставки російського газу в Білорусь на наступний рік.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *