Главная » В Світі » У команді директора ЦРУ стався “гаванський синдром” – ЗМІ

У команді директора ЦРУ стався “гаванський синдром” – ЗМІ

У ЦРУ сприйняли це як прямий сигнал Бернсу, що ніхто не застрахований від атак, в тому числі особи з особистого оточення керівника Центрального розвідувального управління США.

Один з членів команди директора ЦРУ Білла Бернса під час візиту в Делі на початку вересня зазнав атаки невідомих пристроєм, який викликає так званий “гаванський синдром”. Про це повідомив телеканал CNN з посиланням на три джерела, ознайомлені з питанням.

“Інцидент стривожив американський уряд і змусив Бернса “кипіти” від гніву”, – розповів один зі співрозмовників.

Два інших джерела пояснили, що в ЦРУ сприйняли це як прямий сигнал Бернсу, що ніхто не застрахований від атак, в тому числі особи з особистого оточення керівника Центрального розвідувального управління США.

Це не перший випадок, коли цією зброєю був атакований представник близького кола високопоставленого чиновника адміністрації. Минулого місяця таким чином був затриманий візит віце-президента США Камали Харріс до В’єтнаму, коли кілька представників американської команди повідомили про ознаки “гаванського синдрому” безпосередньо перед її приїздом.

Проте, ситуація в Індії може мати драматичні наслідки, адже графік директора ЦРУ зберігається в таємниці.

“Тому, серед офіційних кіл США існує глибока стурбованість щодо того, як зловмисники могли дізнатися про візит і спланувати таку атаку”, – наголошується в повідомленні.

Водночас, за інформацією російських ЗМІ, в цей же час в Делі перебував секретар Радбезу РФ Микола Патрушев, який контролює російські спецслужби.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*