У клініках Німеччини та Нідерландів лікуватимуть постраждалих з України

У медичних закладах Німеччини та Нідерландів лікуватимуть 22 пацієнтів з України з мінно-вибуховими травмами.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я, передає Укрінформ.

«Нині у складі групи — евакуйовані пацієнти з мінно-вибуховими травмами. Серед них є постраждалий з Іванкова Київської області, який внаслідок ворожого обстрілу втратив кінцівку. Наразі чоловік потребує протезування та подальшої реабілітації. Також у групі є онкохворий, який потребує продовження спеціалізованого лікування», — йдеться в повідомленні.

МОЗ зазначає, що пацієнтів, з огляду на їхній тяжкий стан, супроводжуватимуть родичі.

Допомога постраждалим внаслідок війни українцям можлива завдяки співпраці між МОЗ та Європейською комісією, наголосили в міністерстві.

«Міжнародні партнери у взаємодії зі службою екстреної медичної допомоги МОЗ забезпечують транспортування пацієнтів від лікарні у прифронтовій території через львівський медичний хаб до аеродрому в Польщі. Далі естафету підхоплюють повітряні госпіталі чи спеціальний авіатранспорт, якими транспортують українців в країни Європи для спеціалізованого лікування», — пояснили в МОЗ.

Відомство наголошує, що ця співпраця є одним з ефективних напрямів евакуації пацієнтів, бо майже щодня вдається переправити постраждалих за кордон.

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСЗдоров’я

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *