У Казахстані високопосадовці змушені будуть звільнятися, якщо їхніх підлеглих зловлять на корупції » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » У Казахстані високопосадовці змушені будуть звільнятися, якщо їхніх підлеглих зловлять на корупції

У Казахстані високопосадовці змушені будуть звільнятися, якщо їхніх підлеглих зловлять на корупції

Вимога звільнення починає діяти після рішення суду.

У Казахстані вводять норму, коли високопосадовці повинні будуть примусово звільнитися, якщо їхні безпосередні підлеглі попалися на корупції.

Відповідний закон підписав президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, пише «Медуза».

Персональна відповідальність щодо звільнення передбачена для міністрів, їхніх заступників, керівників областей, їхніх заступників, голів районів Казахстану і міст Нур-Султан, Алмати та Шимкент.

Читайте також:

Зеленський вперше зустрівся з експрезидентом Казахстану Назарбаєвим

Згідно із законом, керівники держорганів повинні йти у відставку протягом 10 днів після того, як набрав чинності вирок суду щодо їхніх підлеглих або кримінальну справу було припинено за нереабілітуючих підстав, пише Tengrinews.kz.

За підсумками 2018 року Казахстан зайняв 124 місце в рейтингу сприйняття корупції, підготовленому організацією Transparency International. Україна в цьому рейтингу на 120 позиції.

Відео

Спеціалісти з України зараз дуже популярні  у Казахстані

Але там потребують виключно спеціалістів із вищою освітою. Їх запрошують  на постійну роботу або ж на кілька мысяців, щоб налагодити  запуск якогось бізнесу. Українці вже по суті в усіх сферах, але гарних  фахівців усе одно потребують.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*