У Франції закривається пропагандистський телеканал RT після блокування рахунків

При цьому пропагандисти чомусь поскаржились на правлячу партію Франції.

Російський пропагандистський телеканал RT France повідомив про своє закриття у Франції після того, як його рахунки були заблоковані в межах дев’ятого пакета санкцій ЄС проти Росії.

Про це телеканал повідомив у Мережі.

«Після п'яти років наполегливості правляча влада досягла своєї мети: закриття RT France», – вказано у пресрелізі медіа.

Автори повідомлення додали, що RT France не може продовжувати роботу через замороження банківських рахунків.

«Під прикриттям 9-го пакету санкцій проти Росії – який спрямований не проти нашого каналу, а проти нашого акціонера і материнської компанії – Генеральна дирекція казначейства вирішила заморозити банківські рахунки RT France, що унеможливлює продовження нашої діяльності», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, лише 19 січня стало відомо, що у Франції заблокували всі кошти пропагандистського телеканалу RT France в межах дії дев’ятого пакета санкцій ЄС проти Росії за її вторгнення до України.

Зауважимо, що під останні санкції ЄС потрапили російські канали, які перебувають під впливом Кремля та «поширюють російську дезінформацію та пропаганду». Йдеться про «НТВ», «Первый канал», «Россия 1» та «РЕН ТВ».

Додамо, що берлінська прокуратура почала розслідування щодо роботи у місті «російського будинку науки і культури». Буде проведена перевірка на порушення закону про зовнішньоекономічну діяльність. Йдеться про європейські санкції проти РФ.

Вже готуються до Гааги: риторика пропагандистів з Росії змінилась

06:57

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *