У Держдепі відреагували на посилення впливу Пригожина в Росії

За його словами, у Кремлі відчай.

Представник Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки Нед Прайс заявив, що посилення в Росії ролі бізнесмена та засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина — ознака відчаю.

Про це він заявив на брифінгу.

За словами Прайса, саме у відчаї перебуває наразі Кремль у зв'язку зі своїми невдачами у війні в Україні.

«Ну, це безперечно пахне відчаєм. Це, безумовно, свідчить про те, що росіяни все частіше звертаються до радикальніших засобів перекидання сил за межі Росії в Україну. Наразі десятки тисяч бойовиків пов'язані не з російськими військовими, а з групою «Вагнера», — наголосив Прайс.

Прайс зауважив, що у багатьох випадках найманці Пригожина були засуджені важкі та насильницькі злочини. Зокрема, вбивства та зґвалтування. Втім, їм пообіцяли помилування за участь у війні.

«Це саме по собі огидно. Правозахисні групи засудили це. Ми вказали на те, що це пахне відчаєм. Це не змінить остаточного перебігу битви», — наголосив представник Держдепу. 

Нагадаємо, Пригожин спробував прикрити свої реальні інтереси до району Бахмута і Соледара розповідями про «підземні міста» там та історичні споруди в них. З цією метою Пригожин налагоджує зв’язки з деякими російськими губернаторами, намагаючись збільшити свій вплив і просувати свої особисті інтереси в Росії, на відміну від чистої перемоги у війні. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *