У Білорусі силовики зустріли пілотів гелікоптерів, які влетіли до Польщі ТСН, новини 1+1

Водночас Міноборони Білорусі відхрещується від порушення гелікоптерами польського повітряного простору.

Пілотів білоруських гелікоптерів, які 1 серпня порушили повітряний простір Польщі, на аеродромі Мачулищі в РБ зустріли тамтешні силовики.

Про це моніторингова група “Беларускі Гаюн” повідомила 2 серпня.

За інформацією групи, гелікоптери Мі-8 та Мі-24 Військово-повітряних сил Білорусі, які залетіли на територію Польщі під час патрулювання кордону, 2 серпня були перебазовані з військової частини у селі Каменюки на аеродром “Мачулищі”. Водночас до села Каменюки з Мачулищ були відправлені два гелікоптери такого ж типу.

“Гелікоптери Мі-8 (б/н 86) та Мі-24 (б/н 14) ВПС РБ прибули до Мачулищ в районі 17:00 та 17:50. За нашою інформацією, у Мачулищах пілотів гелікоптерів, які вчора (1 серпня – ред.) випадково перетнули кордон, зустріли силовики”, – йдеться в повідомленні.

Водночас білоруське Міноборони заперечує порушення гелікоптерами повітряного простору Польщі та зробили з цього приводу глузливу заяву: “Одна бабця сказала”. А насправді цих пілотів на аеродромі в РБ зустріли білоруські силовики, зауважили у “Беларускі Гаюн”.

Що відомо про білоруські вертольоти у Польщі

У Міноборони Польщі 1 серпня заявили, що повітряний простір країни у районі міста Біловежа порушили білоруські гелікоптери, що проводили анонсовані навчання поблизу кордону.

Після інциденту до МЗС Польщі викликали білоруського посла, якому “висловили рішучий протест у зв'язку з порушенням повітряного простору, а також з ескалацією дій проти України”.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “Білоруські гелікоптери вторглися до повітряного простору Польщі”

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *