Wizz Air змінив у червні правила реєстрації на авіарейси ТСН, новини 1+1

Авіаперевізник також запроваджує підписку для пасажирів, які літають щонайменше раз на місяць.

Лоукостер Wizz Air від 12 червня змінює правила реєстрації на авіарейси для пасажирів із найдешевшими квитками, які не сплатили за вибір місця в літаку.

Про це повідомляє Avianews.

Так, після 12 червня зареєструватися на рейс Wizz Air та отримати посадковий талон можна буде в період від 24 до трьох годин до часу вильоту. Поки що цей термін становить від 48 до трьох годин до вильоту.

Це правило стосується онлайн-реєстрації на авіарейс, що є єдиним безкоштовним варіантом для пасажирів. Водночас в аеропорту за цю послугу доведеться доплатити 40 євро (понад 1,5 тис. грн).

Водночас ті, хто оплатив вибір місця або придбав тариф із цією послугою, зможуть зареєструватися на рейс у період від 30 днів до трьох годин до моменту вильоту.

Зауважимо, що система реєстрації Wizz Air розсаджує пасажирів у літаку у випадковому порядку навіть у межах одного бронювання. Тобто, якщо не обрати місце в літаку, один пасажир може летіти в середині салону, а інший – у хвості. Тож, ті, хто хочуть летіти поряд, мають доплатити за броню певних місць.

Підписка для пасажирів Wizz Air

Wizz Air також оголосив про запровадження підписки для пасажирів, які літають щонайменше раз на місяць. Така послуга з назвою Wizz Multipass діятиме для всіх внутрішніх рейсів у Італії або для всіх міжнародних рейсів із Польщі.

Так, у Польщі вартість підписки стартує від 53 євро на місяць (близько 2000 грн) – це за умови польоту лише в один бік. А вартість послуги із квитками туди-назад становитиме 106 євро (понад 4000 грн).

До мінімального пакета входить перевезення лише невеликої ручної поклажі, однак за багаж можна сплатити додатково.

Коли з України відновлять авіарейси

Повітряний простір над Україною було закрито вранці 24 лютого 2022 через російське вторгнення. За оцінками Європейської організації з безпеки аеронавігації Eurocontrol, обмеження на польоти в Україні, а також у Росії, Білорусі та Молдові триватимуть до 2029 року.

Однак голова МЗС України Дмитро Кулеба назвав оцінки Eurocontrol надто консервативними.

Наприкінці квітня 2023 року в “Украерорусі” повідомили, що проводять підготовку до якнайшвидшого відновлення польотів, “коли це буде можливим”. Там зауважили, що відновлення авіаперельотів відбудеться тоді, коли буде гарантована повна безпека.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *